Корисне

Найчастіше городяни, які приїжджають жити в село мають багато ілюзій з приводу життя на природі,  але на практиці мало що розуміють в тих процесах, які в ній відбуваються, і тим паче не вміють ними керувати.

Звичайно, кожному мрійнику про здорове і щасливе життя, втомленому від неякісних продуктів харчування та забрудненої екології великих міст, хочеться посадити свій сад і город, завести домашніх тварин, облаштувати свій побут відповідно до принципів автономного існування. Але, практика показує, що щасливчиків, яким з самого початку все вдається, лічені одиниці, а всі інші наступають на одні й ті ж граблі, навіть не підозрюючи про те, що таких, як вони, вже тисячі.

Багато хто розчаровується, стикаючись ще з першими невдачами, і незабаром повертається до свого звичного способу життя. Залишаються лише самі допитливі, кмітливі і наполегливі і, всупереч стереотипам, живуть щасливим і цікавим життям.

Чого ж не вистачає іншим - терпіння, наполегливості? Ми вважаємо, що людям не вистачає ЗНАНЬ. І ті першопрохідці, які сміливо долають труднощі і бадьоро крокують вперед, залишають після себе безцінний багаж знань, отриманий з практичного досвіду. Ці знання є безумовно корисними для всіх, хто мріє жити ближче до природи і прагне до повноцінного здорового і самодостатньою життя.

Контактна інформація

З будь-якими питаннями та пропозиціями звертайтеся за телефоном чи напишіть листа на нашу електронну скриньку.

Тел: (098) 3276478

fb  inst

Фотогалерея