Книжки

Арнольд Ерет - Цілюща система бесслизистої дієти

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вданій роботі Ерет показує всю міць свого інтелекту, спостережливості і здорового глузду. І все це підкріплено величезним досвідом. Також мені подобається те, що складні медичні категорії і унікальний механізм функціонування людського тіла Ерет описує легко і невимушено - так, що читач будь-якого рівня підготовки, що називається, «схопить на льоту». Тоді як найцінніше в нашому світі - знання. І куди тільки людина не звертає своє невгамовну старанність, але тільки не на вдосконалення свого тіла і духу. Знання про тіло за останні роки пішли зовсім не в тому напрямку, який вигідний для людини. Вчені «копають» все глибше і глибше в гени, геноми, хромосоми, ДНК; людина вміє вирощувати органи, робити досконалі протези, клонувати, пересаджувати частини тіла та інше, інше. Але якщо запитати - а що для здоров'я (душевного і фізичного) створено в сьогоднішньому світі, як ці величезні технічні та теоретичні знання вплинули на отримання радості від життя в здоровому тілі? Відповідь наступна: офіційна медицина - це «конвеєр смерті», і конвеєр досить прибутковий. Те, що вона не має ніякого успіху в справі дарування здоров'я, говорить те, що кількість хвороб за останні сто років зросла, якщо не помиляюся, з 5 до 30 тисяч найменувань, а «вік» хвороб впав до страшних цифр. Так що зараз саме час стареньким поступатися місцем у транспорті молоді. Це прогрес?

Та й «лікування» проводиться токсичними хімікатами, кожен з яких має свою «дозу смертності». Фармакологія і хірургія процвітають! Напхати отрутами і відрізати, звичайно ж легше, ніж вилікувати. Загалом, про медицину можна говорити довго, але радості ця розмова не принесе. Почитайте, хоча б, останні одкровення Столешникова і зрозумієте суть. Якщо розібратися, то зараз ВСЕ працює ПРОТИ людського здоров'я у сто крат більше, ніж це було навіть років 20 тому - їжа (ГМО, добавки, барвники, згущувачі, стабілізатори, Е, моторошні суміші, консерванти, згущене молоко з шпалерного клейстеру і титанових білил ... .), питво (99% шкідливих підробок всього - від соків до мінеральних вод і пива ... та й «оригінали» корисністю не блищать), звички (куріння, алкоголь, гіподинамія, безладні зв'язки, поспіх, перевтома, лінь ...), атмосфера ( СО2, викиди, аварії, шум, мікрохвильове випромінювання від мобілок, телекана ів, супутників ...), суспільство (гомосексуалізм, педофілія, екстремізм, байдужість влади на все ...). І в цьому світі Ви повинні вижити самі, і виростити дітей. На все потрібна енергія. І тіло на все це її витрачає. У підсумку, за нинішніх умов, людина «виробляє» свій колосальний ресурс за 30-40 років, замість 100-150; дає дефектне потомство, яке все одно через 2-3 покоління вимирає, тому що виродження і занепад сил йдуть по прогресії з кожним поколінням. Тому я і хочу донести до світу погляди цієї великої людини - Арнольда Ерета (якого, до речі, вбили за це знання. Нерозумно вірити в те, що людина, пішки пройшла усю Європу і Азію "послизнулася, впала», але не прийшла до тями). Погляди, які, між іншим, відомі вже 100 років. А ніхто, щось, не поспішає їх впроваджувати. Значить, комусь вигідна ця депопуляція і класове рабство.

А.П.Столешников.

ЯКЩО БАЖАЄТЕ ПРОЧИТАТИ КНИГУ ПОВНІСТЮ - НАТИСНІТЬ КНОПКУ

Завантажити

Прочитано 182 разів

Прокоментувати:

Контактна інформація

З будь-якими питаннями та пропозиціями звертайтеся за телефоном чи напишіть листа на нашу електронну скриньку.