Книжки

Ю.С.Ніколаев - Голодування заради здоров'я

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Пропонована увазі читачів книга присвячена цікавому і важливому питанню про лікування ряду психічних і соматичних захворювань методом дозованого голодування, або, точніше, - розвантажувально-дієтичної терапії (РДТ). Це вже друге, перероблене і доповнене видання книги Ю. С. Миколаєва і Е. І. Нілова "Голодування заради здоров'я". Перше вийшло в 1973 р тиражем 200 000 примірників і швидко розійшлося, викликавши великий інтерес як у широкого кола читачів, так і у медиків. У цьому другому виданні внесені зміни до глави "Внутрішній лікар", де авторами дано новий погляд на ацидоз. Заново написані глави "Голодуйте на здоров'я" і "На різних меридіанах". Автори розвивають свій погляд на голод і голодування. Вони відзначають, що голод як соціальне явище - це велике лихо, яке може призвести до виснаження і смерті. Однак в руках людей, які знають і вміють ним користуватися, він може стати сильним біологічним засобом, яке дозволяє позбавити хворих від різних захворювань, що не піддаються лікуванню поширеними в медицині медикаментами та іншими засобами. Тим часом в даний час існують і противники цього методу, які заперечують можливість його застосування для терапії. До того ж далеко не всі лікарі знають, як використовувати метод дозованого голодування в лікувальних цілях. Автори показують, що якщо оволодіти методом, то результатом лікування буде аж ніяк не виснаження і смерть, а відновлення здоров'я і продовження життя у тяжкохворих людей. У книзі вміщено цікавий нарис історії питання, в якому показується, що лікування голодом було відомо ще в глибоку давнину. Автори, зробивши своєрідну подорож, наводять багато цікавих даних, що представляють інтерес не тільки для широкого кола читачів, а й для лікарів різного профілю. Вони переконливо показують, що немає ніяких підстав розглядати цей метод як новий, невивчений і тим паче небезпечніший. Неправильно ставити метод під сумнів і навіть заперечувати його без власного клінічного досвіду. В даний час позитивні результати лікування голодуванням підтверджені на десятках тисяч хворих у всьому світі. У Радянському Союзі метод РДТ з успіхом застосовується в ряді лікарень та інститутів Москви, Ленінграда, Мінська, Ташкента, Києва, Харкова, Кривого Рогу та ін.

ЯКЩО БАЖАЄТЕ ПРОЧИТАТИ КНИГУ ПОВНІСТЮ - НАТИСНІТЬ КНОПКУ

Завантажити

Прочитано 185 разів

Прокоментувати:

Контактна інформація

З будь-якими питаннями та пропозиціями звертайтеся за телефоном чи напишіть листа на нашу електронну скриньку.