Версія для друку
Відповіді на типові запитання про урбеч (FAQ)

Відповіді на типові запитання про урбеч (FAQ)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

- В якій тарі ви випускаєте урбеч? Чи можна придбати в у вас урбеч в пластиковій тарі більшого об'єму?

Ми випускаємо пасти в скляних баночках по 200 гр. Пластикової тари у нас поки немає.

 

-Як довго можна зберігати урбеч і при якій температурі?

Термін придатності урбеча - 3-4 місяці за умови зберігання в прохолодному темному місці. Чим вища температура - тим швидше окислюється і прогіркає олія. 

 

- Як швидко і яким способом ви можете відправити посилку?

Ми здійснюємо відправку посилок 2 рази в тиждень різними транспортними компаніями Нової Пошта, Ін Тайм, Делівері. З Укрпоштою ми не співпрацюємо з-за ризику, що скляні баночки можуть дійти не цілому вигляді. 

 

- Додаєте чи що-небудь в урбеч: сіль, цукор, мед, вершкову або рослинну олію або ще що-небудь?

У нашому урбечі немає абсолютно ніяких добавок. Тільки 100% горіхи або насіння. 

 

- Ваші пасти дійсно «сирі» або ви все-таки підсмажуєте горіхи або насіння? І наскільки сильно нагрівається паста, під час перемелювання горіхів на жорнах?

Ми використовуємо свіжі сирі горіхи і насіння, які не піддавалися ніякій термічній обробці і зберегли здатність до проростання (за винятком бланшованого арахісу, білого кунжуту і кешью). Під час перетирання горіхів або насіння на жорнах, паста не нагрівається вище температури тіла, оскільки швидкість обертання жорен більше 1 об / сек, діаметр жорен також невеликий, тому сила тертя маленька. 

 

- Чи підходить ваш урбеч для харчування сироїдів?

Усі урбечі сирі, за винятком арахісового, білого кунжуту і кешью. Але під замовлення ми можемо зробити і арахісовий урбеч з сирого арахісу зі шкурочками.

 

- Де ви берете сировину?

Волоські горіхи у нас свої. Решту сировини ми купуємо. Намагаємося брати тільки в перевірених джерелах і, перед тим як купувати партію, спочатку тестуємо на якість невелику кількість сировини, а потім вже приймаємо рішення. 

 

- Чому пасти через деякий час починають розшаровуватися?

Час від часу пасти потрібно ретельно перемішувати, оскільки при відстоюванні більше тижня спостерігається природне розшарування. У холодильнику паста густіє і розшаровується повільніше. 

 

- Чому все урбечі так в'яжуть у роті?

Імовірно, через їх дрібнодисперсійну маслянисту консистенцію. Ми вважаємо, що це родзинка урбечей - всюдипроникаючий і обволікаючий ефект. Він продовжує післясмак будь-якого продукту. Тому урбечі можна їсти з будь-якими фруктами або додавати в готові страви - задоволення триватиме довше! 

 

- Чи можна зробити пасти без жорен, на блендері, наприклад - в інтернеті є такі рецепти?

Яка б потужна кавомолка або блендер у вас не були, щоб приготувати горіхову пасту в домашніх умовах вам доведеться додавати в неї будь-яке рослинне масло під час збивання, щоб отримати необхідну в'язку консистенцію. Справжній урбеч можна приготувати тільки на жорнах зі спеціальним малюнком.  

 

- Що можна зробити, щоб паста не була такою жирною?

Якщо паста надто жирна для вас, можете злити частину масла, після того як вона відстоялася.

Прочитано 335 разів