УРБЕЧ - воістину чарівний продукт! Готується урбеч шляхом перетирання насіння або горіхів на жорнах в однорідну маслянисту в'язку пасту. Це дуже поживна високоенергетична їжа, а головне - засвоюється на всі 100%. До всього іншого, ця ласощ має високі лікувальні властивості. Це ідеальна їжа для відновлення після серйозних хвороб або важких фізичних навантажень. Він незамінний в харчуванні дітей, вагітних, спортсменів, туристів, сироїдів і вегетаріанців.
Батьківщиною урбеча вважається гірський Дагестан. Таку концентровану їжу готували вдома і брали з собою в дорогу: він добре зберігається, а невеликої баночки урбеча вистачало надовго. Їли його зовсім потроху, запиваючи водою. Традиційно його готують на кам'яних жорнах. Дуже популярний в Дагестані урбеч з насіння льону. І зовсім не випадково: через свою щільну оболонку насіння льону (або кунжуту) майже не перетравлюється в шлунково-кишковому тракті, тому що якісно пережовувати їх в роті в однорідну кашу практично неможливо.
Сучасні виробники горіхових паст часто розбавляють їх будь-яким рослинним маслом або медом. Так вони стають більш рідкої консистенції, ніжніше за смаком і більше підходять для використання в якості готової закуски. Деякі виробники роблять урбеч з підсмажених горіхів і насіння. Після обсмажування вони виділяють більше масла і надають пасті своєрідний смак і аромат.
Ми ж готуємо урбеч старовинним традиційним способом. Ми не додаємо в нього масел, щоб поліпшити його консистенцію, або підсолоджувачів, щоб поліпшити смак. Тільки свіжі горіхи або насіння, перетерті на кам'яних жорнах! Наш урбеч - це живий продукт, що зберіг свої лікувальні властивості і неперевершений свіжий смак
Читайте також:
ВІДПОВІДІ НА САМІ НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ ПРО УРБЕЧ
![]() |
95,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт
80,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт
75,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт
65,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт
105,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт
125,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт
125,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт
105,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт
185,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт
180,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт
120,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт
180,00 ГРН за одиницю при купівлі принаймні 3 шт