Наша продукція

Кожен з нас, що живе в Семигір'ї, свого часу пройшов довгий шлях еволюції власної системи харчування. На сьогоднішній день всі ми харчуємося по-різному. Однак є і те, що всіх нас об'єднує. Це розуміння того, що їжа, яку ми їмо, повинна бути якомога більш натуральною І ПРОСТОЮ.

Тому, вирощуючи рослини, ми намагаємося застосовувати методи органічного землеробства і слідувати принципам пермакультури. За роки експериментального землеробства і тваринництва ми спробували хліб з власного зерна, молочні продукти від власних кіз, запашний мед від своїх бджілок, ароматне масло і пасту з зібраних нами горіхів і насіння. А ще різноманітні квашення, сушіння, пастилу - всього і не перелічити.

Чогось ледь вистачало на потреби своєї сім'ї, інших заготовок виходило більше, і ми ділилися ними з друзями і родичами. Власне, саме вони-то і підштовхнули нас створити цей інтернет-магазин, щоб всі бажаючі могли спробувати, те, що ми робимо для себе.

Деякі продукти ми можемо виробляти цілий рік, і вони присутні на сайті постійно. Інші, як то сушені гриби, пастила, яблучні чіпси, трав'яні чаї, яблучний оцет - є в наявності лише сезонно, поки вони не закінчаться.

Отож, ЛАСКАВО ПРОСИМО до нашого магазину! Міцного здоров'я Вам і ясності думок!

 

Контактна інформація

З будь-якими питаннями та пропозиціями звертайтеся за телефоном чи напишіть листа на нашу електронну скриньку.

Тел: (098) 3276478

fb  inst

Фотогалерея