Яблучне борошно

слава Україні

Яблучне борошно - це смачна фруктова клітковина, яка ефективно покращує роботу всього шлунково-кишкового тракту. У ній міститься багато натурального яблучного пектину - природного сорбенту та санітара кишечника. Гелеутворююча властивість пектину дозволяє м'яко очищати кишечник не дратуючи його. Тому таку клітковину можуть вживати навіть люди з чутливим шлунком і роздратованим кишечником. Крім того, вона набагато приємніше на смак, ніж пшеничні, вівсяні або лляні висівки і не менш корисна.

У яблучному борошні багато корисних органічний кислот, фосфору, заліза, калію, вітамінів групи В, С і РР і антиоксидантів.

Воно знижує холестерин і білірубін, попереджує застій жовчі і утворення каменів в жовчному міхурі. Завдяки пектину і рослинним волокнам, яблучна клітковина діє як відмінний природний сорбент - виводить з організму численні токсини (радіонукліди, отрутохімікати, важкі метали, алергени і т.д.), пестициди та продукти метаболізму, які роками накопичуються в шлунково-кишковому тракті.

Яблучне борошно активно використовують в дієтах для схуднення. У ньому не багато калорій, але за рахунок того, що воно збільшується в шлунку в три рази, воно надовго дає відчуття ситості і наповненості на декілька годин.

Найпростіше додавати яблучне борошно в смузі і коктейлі - пектин одразу ж загущує коктейль не гірше насіння чіа. Але набагато цікавіше виходить, якщо готувати на ньому млинці з корицею (це дійсно найсмачніші млинці, які ми будь-коли куштували!), випічку, солодку кашу, тим самим знижуючи калорійність страв і збагачуючи корисними речовинами. Якщо ви використовуєте в кулінарії псілліум, тоді можна спекти млинці або навіть кексики виключно з 100% яблучної борошна, без додавання пшеничного. Вийде супер-фінтеcс десерт!

Яблучне борошно має дуже приємний солодкий смак з легкою кислинкою і ароматом стиглого яблука, так що воно, без сумніву, прикрасить будь-яку солодку страву!

Цікаві рецепти з форографіями з яблучним борошном можна почитати в нашій статті: Рецепти страв з яблучним борошном

Яблучне борошно (500г) 55,00 ГРН за одиницю
5 5 1 Product
Немає

Контактна інформація

З будь-якими питаннями та пропозиціями звертайтеся за телефоном чи напишіть листа на нашу електронну скриньку.

Тел: (098) 3276478

Фотогалерея