Які можливі варіанти доставки?

Відправку замовлень ми проводимо поки раз на тиждень по середах в зв'язку з великою віддаленістю від міста (50 км). 

Посилки відправляємо Новою Поштою або Делівері. З Укрпоштою не працюємо, бо вони необережно поводяться зі склом під час перевезення!

Вартість доставки замовлення оплачується відповідно до тарифів транспортної компанії (ТК). Розрахувати вартість відправки і відстежити шлях проходження вантажу Ви зможете на сайті обраної ТК. 

Пам'ятайте, що якщо Ви обрали спосіб оплати «накладний платіж», то Вам необхідно буде ще сплатити комісію за послугу переказу коштів, згідно з тарифами даної ТК 

Коли посилка прийде на склад ТК в Ваше місто, Вам прийде смс, яка повідомить про те, що вантаж доставлений і можна його забрати. Для отримання посилки Вам необхідно буде прийти в офіс транспортної компанії у Вашому місті, назвати номер декларації (який ми Вам повідомимо після відправки) і пред'явити паспорт.

 

Нова пошта  https://novaposhta.ua/

Нашим основним партнером являетcя компанія Нова пошта тому, що вона має найбільшу кількість відділень і найвищий рівень сервісу. Вартість пересилання досить висока, особливо це стосується невеликих посилочек, зате вони приходять практично на наступний день після відправки.

 

Делівері  http://www.delivery-auto.com/

Найдешевші розцінки на перевезення! Якість пересилання на хорошому рівні - все приходить в цілості і найчастіше в зазначений термін. Мінус: відділення знаходяться далеко не в кожному місті і часто в важкодоступних місцях. Не рідко посилки можуть йти на пару днів довше, ніж Ін Таймом або Новою поштою.

 

Контактна інформація

З будь-якими питаннями та пропозиціями звертайтеся за телефоном чи напишіть листа на нашу електронну скриньку.

Тел: (098) 3276478

fb  inst

Фотогалерея